Toit

  • Hesburger

    Hesburger on perefirma, mis on saanud alguse Soomest. Restoranide arvu poolest oleme suurim kiirsöögikett nii Soomes kui ka Balti riikides. Neljas riigis anname tööd umbes 6100 inimesele.

    Meie moto on „Kvaliteet, teenindus ja puhtus“. Pakume maitsvaid burgereid ja salateid puhtas ja sõbralikus keskkonnas. Meie juures on mõnus sõpradega kohtuda või ka lihtsalt tassike kohvi juua. Hesburger kasutab keskkonnasõbralikest materjalidest valmistatud pakendeid.

    Miks Hesburger? – Mõnele inimesele meeldivad friikartulid, teisele aga hoopis krevetisalat. Igal nädalal külastab Hesburgeri restorane rohkem kui pool miljonit klienti ja kõik nad leiavad meie menüüst endale midagi suupärast.

  • RIMI

    Viljandi Rimi Hüpermarket pakub kliendile võimalust teha oma ostud kõik ühest kohast taskukohaste hindadega. Rimi tootevalik on atraktiivne ja lai, keskendudes värskele ja kvaliteetsele toidukaubale. Loodame klientidele meelde jääda, kui parima värske toiduvalikuga kauplus. Lisaks laiale toiduvalikule pakub Rimi hüpermarket ka majapidamis-, spordi-, riidekaupu ning palju muud. Viljandi Rimi hüpermarket on autoga kergesti ligipääsetav ning kliendisõbralikult pika lahtiolekuajaga kauplus. Tere tulemast!