Elektroonika

 • Tele2

  Tele2 pakub suures valikus piiramatuid kõne- ja internetipakette.

  Meie era- ja ärikliendi paketid on lihtsad ja arusaadavad ning kord kuus on paketivahetus tasuta. Esinduses ootab sind lai valik mobiiltelefone Apple, Samsung, Huawei jpt tootjatelt. Müügil on ka tahvelarvutid, ruuterid  ja palju erinevat lisavarustust – telefoniümbriseid, ekraanikaitseid, mälukaardid jne. Lisaks on võimalus sõlmida Mobiil-ID leping. Lisainfot Tele2 teenuste ja toodete kohta võimalik lugeda Tele2 kodulehelt.

 • Citycell

  Citycelli Mobiilipood on telefoni tarvikute ja remondiga tegelenud aastast 2003. Meie tootevalikus on mobiiltelefonide lisatarvikud: ekraanide kaitseklaasid, kaitseümbrised, kaaned, mobiilikotid -ja taskud, autohoidikud, laadijad, kõrvaklapid, kõlarid ja palju muud, mis telefonidele/tahvlitele vajalik.

  Lisaks tegeleme telefonide ostu-müügi ja parandusega.
  Kaubavalik täieneb pidevalt ja hinnad on väga soodsad.

  Meie toredad klienditeenindajad aitavad ja annavad usaldusväärset nõu, et leiaksite just enda vajadustele sobiva toote.
  Citycellis näeme!

 • Expert

  Expert tehnikakauplusest leiate mitmekesise ja regulaarselt uueneva valiku kodu- ja köögitehnikat, telereid ja audio-videotooteid, digitehnikat ja lisavarustust.

  Meie kogenud müügikonsultandid on alati pakkumas usaldusväärset nõu ja abi, et leiaksite enda vajadusele täpselt sobiva toote.