Ilu

 • GOLDTIME

  Goldtime on Eesti suurim juveelikauplustekett. Kauplused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Viljandis, Jõhvis, Kohtla-Järvel ja Kuressaares.

  Pakume parimat valikut kuld- ja hõbeehteid, abielu- ja kihlasõrmuseid ning kvaliteetseid ja trendikaid moeehteid ja käekellasid tuntud kaubamärkidelt:

  Fossil, DKNY, Diesel, Skagen, Swatch, Calvin Klein, Michael Kors, Lorus, Casio, TiSento, Misaki, Q&Q jmt.

  Meie müügipersonal on alati valmis teid nõustama sobiliku ehte või käekella valimisel, olgu see igapäevaseks kandmiseks, pidulikule üritusele või kingituseks.

  Goldtime paneb Su särama!

 • Ideaal Kosmeetika

  Ideaal Kosmeetika on Eesti suurim kosmeetika-ja parfümeeria kaupluste kett. Meie avaras ja valgusküllases poes on lai valik ilutooteid, mille hulgast kogenud teenindajad aitavad just Teid leida endale sobiva ja hingelähedase. Kui te vajate kingitust, siis on teil võimalik valida Ideaal Kosmeetika kinkekaart, kui te käite meie juures tihti, siis soovitame kindlasti Ideaal Kosmeetika kliendikaarti. Kliendikaart annab igalt ostult 6% soodustust. Iga kuu on meie poes palju ahvatlevaid sooduspakkumisi, nii meigi, nahahoolduse kui ka lõhnamaailmast.Ideaal Kosmeetika kauplus pakub laia valikut parfümeeria-, küüne-, juukse- ja nahahooldustooteid ning aksessuaare. Kaupluses on olulisel kohal ka mitmekesine parfüümivalik

   

 • Optium Grupp prillipood

  Optium Grupp – see on prillipood kogu perele.

  Optium Grupp on 1997. aastal asutatud firma. Meie kauplused asuvad Tartus, Narvas, Jõhvis ja Viljandis. Prillide valmistamine toimub Tartus asuvas kesklaboris. Ettevõtte üks peamisi eesmärke on kliendi rahulolu, seega täiendame pidevalt oma tootevalikut, pöörame erilist tähelepanu teenidajate professionaalsusele ning teeninduskultuuri kõrgele tasemele.

  Meie laias kaubavalikus võib leida tuntud prilliraamide brände – RayBan, Vogue, Burberry, Versace, Giorgio Armani, Emporio Armani, Gucci jpt. Samuti pakume kvaliteetseid päikeseprille ja kontaktläätsi.Meie kogenud silmaarstid, optometristid ja klienditeenindajad aitavad alati leida parima lahenduse Teie nägemismuredele, arvestades just Teie soove ja võimalusi.

  OLETE ALATI OODATUD!

   

 • Viljandi Kehastuudio

  Viljandi Kehastuudio eesmärk on aidata inimestel langetada kaalu ja saavutada parem enesetunne. Seda kõike kergelt ja kiirelt!

  Soovime pakkuda oma klientidele maksimaalset tähelepanu ja tegeleme igaühega personaalselt. Käsitleme inimest kui tervikut, et leida sobivad meetodid ja võimalused saavutada ilusam Mina. Pakume EMS treeningut, laser-rasvaimu, LPG massaaži ja Beaming White hambavalgendust.

  Loome keskkonna, mis toetab ja motiveerib!