Mood

 • Linette

  Pesu naisele, kes hindab naiselikkust ja mugavust. Linette kollektsiooni toodetesse on põimitud killuke noorusaja unistusi ja värskust.   Tootevalikust leiab nii igapäevaseks kandmiseks klassikalisi lõikeid kui ka moekollektsioone, ööriideid, vormivat pesu, päevitus-ja ujumisriideid.

 • NEW YORKER

  NEW YORKER – Dress for the moment!
  NEW YORKER on edukas noorte moega tegelev ja pidevalt kasvav ettevõte, millel on 40 riigis üle
  maailma 1000 filiaali. Meie tootevalik koosneb sellistest oma kaubamärkidest nagu FSBN, FB Sister,
  AMISU und SMOG (vabaaeg ja pidulik õhturiietus), CENSORED (aluspesu ja ujumisriided) ning suur
  valik ACCESSOIRES. Oma spordikollektsiooniga ATHLETICS pakub NEW YORKER kõigile
  GYMAHOLICS’utele funktsionaalset ja hetkel moes olevat lahedat sportlikku väljanägemist.

 • Pepco

  PEPCO – populaarne Euroopa jaekett, mis koosneb rohkem kui 1400 kauplusest Tšehhis, Horvaatias, Ungaris, Poolas, Slovakkias, Sloveenias, Rumeenias, Leedus, Lätis ja Eestis.

  Ettevõtte missioon on pakkuda oma klientidele kõike, mida nad soovivad ja vajavad, et riietada oma perekonda ja kaunistada oma kodu. Seda kõike madalaimate hindadega.

 • SHU

  Kingapoodide issanda loomaaed on tõeliselt kirju – siin ujuvad ringi kohmakad supermarketi-vaalad ja väikesed säästupoe-piraajad. Sahistavad tiibu uhked ja hirmkallid butiigi-paradiisilinnud, nahistavad kõigesööjatest turulavkad. Puudu on aga olnud üks pood, mis müüb moodsat kaupa, aga ei ole edev, mis on kvaliteetne, samas soodne. Millest on kõige krooniks veel ka tõeliselt mõnus osta. Kingapood, mis on kahe jalaga maa peal – SHU.

  Viljandi linna esimese SHU kaupluse võid leida keskuse esimeselt korruselt!

 • Sokisahtel

  Sokisahtel tegeleb sukkade, sokkide, sukkpükste ja retuuside jae- ja hulgimüügiga. Kauplus pakub mitmekesist tootevalikut igas vanuses ja ka kõige nõudlikuma maitsega kliendile. Iga kuu üllatatakse oma kliente uute ja põnevate toodete ning sooduspakkumistega.

  Sokid jalga!

 • Takko

  Takko on Saksa kaubamärk, mis on Euroopa turul tuntust kogunud juba üle 30 aasta ja esindatud 16 riigis enam kui 1900 kauplusega. Stiilsed rõivad igaks päevaks ja erinevateks olukordadeks – Takko mitmekülgne sortiment pakub laias valikus trendikaid ning soodsaid riided ja aksessuaare kogu perele.

   

 • Trendy Bags & Accessories

  Trendy Bags & Accessories kauplus pakub naistele enneolematult suures valikus trendikaid ja ka klassikalisi käe-, peo- ja rahakotte. Iga kuu saabub uus kaubapartii Itaaliast ja tootevalik uueneb, mis vähendab tõenäosust, et uhke koti omanikule tänaval keegi täpselt samasugusega vastu jalutab ja säilitab koti kandjale võimaluse jääda võimalikult isikupäraseks. Ajatute ja stiilsete nahkkottide kõrval leiab ka taskukohast moekaupa.

  Mehed leiavad laias valikus nahast raha-, randme- ja spordikotte, reiskohvreid ja portfelle.

  Lastele on pakkuda õla-, raha- ja koolikotid.

  Lisaks sallid, rätikud, vööd, vihmavarjud ja palju muid aksessuaare.