Sport ja vaba aeg

 • Uku Mängumaa

  Uku Mängumaa on Viljandis, Uku keskuses asuv lõbus ajaviitmise koht lastele !

  Meil on olemas ronimislinnak, legolaud, nukumaja, mänguköök ja palju muud!

  Samuti saab meie juures pidada sünnipäevi ja muidu tähtpäevi!

 • Karupoeg Puhh

  Karupoeg Puhhi mänguasjakauplused on aastaid pakkunud rõõmu suurtele ja väikestele sõpradele ning praeguseks on kokku juba 10 kauplust üle Eesti. Meie valikus on väga palju põnevaid tooteid, mida igast teisest kauplusest ei leia. Meil on sõbralikud ja asjatundlikud klienditeenindajad, soodsad hinnad ning kliendikaardiga on kogu kaup alati vähemalt 10% tavahinnast soodsam.

  Valikust leiab mänguasju tuntud brändidelt nagu Cloud b, Fisher-Price, Crayola, B. Toys , LEGO, Playmobil, Our Generation nukud, Gerardo’s Toys, Bayer Design, Kiddieland, Tutis ja ABC Design vankrid jpm.

  Meeldivaid elamusi Karupoeg Puhhi kaupluses!

   

 • Sportlab.ee

  Sportlab OÜ on 2005. aastal tegutsemist alustanud ettevõte, kelle eesmärgiks on pakkuda oma klientidele edukaks treeninguks vajalikke kvaliteetseid toidulisandeid maailma tipptootjatelt, oma valikut pidevalt täiendades.

  Kogu kaubavaliku leiate e-poest: www.sportlab.ee

  UKU Keskuses on avatud Sportlab.ee showroom/kontor, kus on võimalik kaubavalikuga tutvuda, osta ning läbi e-poe tellitud kaubale järele tulla.

  NB!!! Nädalavahetustel ja lahtiolekuvälistel aegadel kokkulepe telefonil.

  Sportlab.ee asub büroohoone II korrusel (eraldi sissepääs Maramaa tänava poolt maja Tallinnapoolsest küljest).

   

   

 • APOLLO

  Apollo on Eesti suurim raamatukaupluste kett.

  Lisaks põhitootele raamatule leiab sealt ka filme, muusikat, laua- ja digimänge.

  Palju põnevat pakutakse ka käsitööhuvilistele ning kindlasti leiab Apollost kõik vajalikud koolikaubad.

   

 • Hawaii Express

  Hawaii Express on suurim jalgrataste ja lisavarustuse maaletooja-müüja Balti regioonis, esindame oma ala parimaid märke SCOTT, SCHWINN, MONGOOSE, CLASSIC. Lisaks pakume suvel rulluiske, talvel lumelaudu, mäe- ja murdmaasuuski, spetsiaalriietust ning trenažööre. Meie missiooniks on pakkuda erinevaid ideid ja võimalusi, kuidas inimeste elu huvitavamaks muuta. See on ka iga Hawaii Expressi töötaja eesmärk.