LHV ATM nüüd Viljandis !

LHV avas sularahaautomaadi Viljandi kesklinnas!

LHV pank laiendas oma sularahaautomaatide võrgustikku ning lisas ühe uutest automaatidest Viljandisse Uku Keskusesse.

LHV Panga juhatuse esimehe Erki Kilu sõnul kasvab pank aktiivses tempos ja see tähendab ka vajadust sularahaautomaatide lisamise järele. „Oleme jälginud hoolikalt klientide harjumusi ja analüüsinud, kus sularahateenuseid kõige rohkem vaja läheb,“ ütles Kilu. „Viljandimaal on meil mõne teise piirkonnaga võrreldes rohkem kliente ning neid on ka viimasel ajal lisandunud. Ka sularaha võetakse siin aktiivselt teiste pankade automaatidest välja,“ lisas Erki Kilu. Uku Keskus on sularahaautomaadi asukohaks valitud piirkonna tehingute analüüsi põhjal – Keskus asub kõrge külastatavusega paigas kesklinnas ja jääb inimestele tee peale.

LHV pakub sularahateenuseid automaatide kaudu, kuna kontorid on sularahavabad. LHV sularahaautomaate kasutatakse endiselt pea 20% rohkem sularaha sissepanekuks kui raha väljavõtuks. Lisaks sularaha väljavõtule ja sissepanekule, saab automaadi kaudu vaadata oma kontoseisu ja vahetada pangakaardi PIN-koodi. LHV sularahaautomaat on viipemakse võimalusega, mis tähendab, et raha saab viipekaardiga välja võtta ka kaarti automaati sisestamata.

LHV kliendid saavad sularaha mõistliku hinnaga välja võtta ka kõigist teistest pangaautomaatidest.

LHV sularahaautomaat avati kasutuseks 16. mail. See asub siseruumis ja on ligipääsetav kaubanduskeskuse lahtiolekuaegadel.

19. mail kell 16–19 ja 20. mail kell 11–14 on Uku Keskuses kohal ka LHV Panga esindajad, kes tutvustavad panga teenuseid. Soovi korral saab sõlmida kliendilepingu.

LHV Group on suurim kodumaine finantskontsern ja kapitali pakkuja Eestis. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank ja LHV Varahaldus. LHV-s töötab 300 inimest ja LHV pangateenuseid kasutab 119 000 klienti. LHV hallatavatel pensionifondidel on ligi 180 000 klienti.