Ženja Fokin on Expressionsi uus modell!

Ženja Fokin on Expressionsi uus modell!

Eesti suurima ehtebrändi uus kampaania valab stiiliguru Ženja Fokini ehetega üle! Kampaania sõnum näitab, et ilusad ehted võivad olla nii atraktiivsed, et isegi mehed ei suuda vastu panna kiusatusele neid kanda. Plakatil olev slogan tuletab siiski meelde, et Expressionsi ehted on mõeldud naistele.

Kampaania tegemistest leiate video siit: http://youtu.be/kXqxQSl-Ytg

Ženja Fokin kommenteerib moeseerias osalemist: „Mulle on alati meeldinud provokatiivsed ning lennukad ideed, eriti kui kogu kupatust saab realiseerida unistuste meeskonnaga.”

Pöörase fotoseeria algidee pärineb ehtebrändi Expressions loovjuhilt Inderilt, kelle kreatiivsed ning tiivustavad ideed on väga omapärased ning pilkuköitvad.

Kogu Expressionsi uut kampaaniat pildistas üles legendaarne moefotograaf Toomas Volkmann. “Eriti vinge oli temaga koostööd teha, sest igaüks oskab lihtsalt nuppu vajutada, kuid herr Volkmann juhendas ning andis näpunäiteid, seega kogu protsess oli väga inspireeriv ning põnev,” meenutab Ženja.

“Fännan Expressionsi brändi, sest see on harakate lemmikpesa, kus olenemata rahakoti suurusest saab igaüks endale kindlasti miskit ilusat leida. Oma igapäevatöös luues stilistikat ajakirjadele ning erinevatele moeprojektidele haaran samuti Expressionsist kõnetavaid ning värvikaid aksessuaare. Unustamata ka oma erakliendišopinguid, saan igale õnnelikule lisada isikupära ning värvi tänu Expressionsi ehetele!“ ütleb Ženja.

Expressionsi esimene kauplus avati Eestis 2004. aasta juunis. Tänaseks on Expressionsil 15 glamuurile pühendatud poodi üle riigi. Moeehete brändi tootevalikust leiab Eesti suurima valiku ehteid ning juuksekaunistusi – valida võib mitme tuhande ehte vahel.